(0 item) - €0,00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

SILVER DREAM VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Ražošana un juvelierizstrādājumu ar Swarovski kristāliem eksports uz ES valstīm, ASV, Kanādu un citiem attīstītajiem tirgiem

Ilgā un veiksmīgā sadarbība ar Swarovski® ir iedvesmojusi SIA „Silver Dream” konceptuāli atsvaidzināt uzņēmuma darbību. Sadarbībā ar Swarovski komandu tika radīts uzņēmuma tēls un jauns zīmols. SIA „Silver Dream” ir izvēlējies Swarovski® par savu galveno partneri juvelierizstrādājumu ražošanā.

Swarovski ir luksusa klases zīmols smalkākajiem kristāla izstrādājumiem kopš 1895. gada. Tas ir slavens ar radošo izcilību un sadarbību ar labākajiem dizaineriem un zīmoliem modes un juvelierizstrādājumu industrijās visā pasaulē.

SIA „Silver Dream” vīzija – būt labākās kvalitātes un augstas pievienotās vērtības juvelierizstrādājumu ražotājam, ražojot un eksportējot produkciju uz ES un citiem starptautiskajiem tirgiem.

SIA „Silver Dream” misija – ražot kvalitatīvākos juvelierizstrādājumus ar augstu pievienoto vērtību biznesa partneriem. Efektīvi izmantojot resursus, sniegt pakalpojumus mūsu klientiem, rūpējoties par viņu vajadzībām, būt elastīgiem un izpildīt pasūtījumus iespējami īsākā laika periodā.

Juvelierizstrādājumi atbilst visām starptautiskajām un Eiropas Savienības prasībām, produkti ir ražoti no 925. proves sudraba (bez niķeļa piemaisījumiem).

Ražošana notiek Ukmerģē (Lietuvā), kur pastāvīgi tiek uzturēta plašākā Swarovski kristālu varietāte Baltijas reģionā; no turienes notiek arī vērienīgākās kristālu piegādes Centrālās un Austrumeiropas valstīm. Tādēļ uzņēmums var elastīgi rīkoties (parasti pasūtījumi tiek apstrādāti divu nedēļu laikā), kas ļauj ātri saražot jūsu pasūtītās preces ar Swarovski kristāliem jebkādā krāsā. Pašreiz pie mums strādā 25-30 darbinieki, un uzņēmums nepārtraukti aug un paplašinās.

Piegādi veic distribūcijas uzņēmumi (piem., DHL), tāpēc preces uz Eiropas valstīm parasti piegādā 2 darba dienu laikā un uz citām valstīm – 5 darba dienās.

Ja jūs esat sudraba vai zelta juvelierizstrādājumu vairumtirgotājs un vēlaties pārdot mūsu produktus ar Swarovski® kristāliem, lūdzu, sazinieties ar mūsu biznesa klientu nodaļu pa e-pastu [email protected] vai tālruni +370 607 79991. Mēs jums piedāvāsim ilgtermiņa sadarbību, visu iespējamo produktu klāstu un ļoti elastīgus partnerības noteikumus. Mēs savus biznesa klientus – juvelierizstrādājumu mazumtirgotājus – uzskatām par mūsu ilgtermiņa partneriem un cenšamies piepildīt visas viņu vēlmes. Vairāk par:
Partnerība ar Swarovski®
Swarovski® zīmogs
Sertifikāti
SIA Silver Dream produkti ar Swarovski® birku
Starptautiskās izstādes